Grāmata: Lai ko tu domā, domā citādi

Brīvdienās izlasīju šo grāmatu (grūti nosaukt par grāmatu, drīzāk tāda bilžu grāmata), kurā citēti vairāku cilvēku domugraudi.
Daži, kuri šķita interesanti:
Pārsteidz mani. Paturi prātā šos vārdus un viss ko tu darīsi būs radošs.

Ja tev trūkst kvalifikācijas vai naudas, lai iestātos universitātē, vienkārši uzrodies tur. Ja gribi strādāt darbā, kurā tevi nepieņem vienkārši uzrodies tur. Ej uz visām lekcijām, strādā par izsūtāmo, kļūsti noderīgs. Panāc, lai cilvēki tev iepazīst. Galu galā viņi tevi pieņems, jo būsi kļuvi par daļu no viņu sabiedrības.

Raksti atlūgumu, ja cilvēki regulāri noraida tavas idejas un piedāvājumus. Tu nevari visu laiku cīnīties un zaudēt pats sev radīdams problēmas. Ja esi labs darbinieks tavu atlūgumu nepieņems, bet idejas pieņems. Ja atlūgumu pieņem, tad esi strādājis nepareizā vietā un darba maiņa tev nāks tikai par labu.

Zodz no visa, kas iedvesmo vai rosina tavu iztēli un tavs darbs būs autentisks. Autentiskums ir nenovērtējams. Oriģinalitāte neeksistē.

Pat slikta ideja, kuru realizē ir labāka par labu, bet nerealizētu.

Dominē vairākuma viedoklis. Cilvēki tā pat kā aitas seko līderim. Vienīgi līderim ir viedoklis, kurā virzienā doties. […]. Drosme to aizstāvēt pret sabiedrības viedokli padara tevi par uzvarētāju.

Ir personiskais viedoklis. Ir vairākuma viedoklis. Ir mazākuma viedoklis. Bet pareizā viedokļa nav.

Uzprasies uz pļauku- Rādot kādam darbu neprasi- Vai ir labi, bet gan kas nav labi. Iespējams tev nepatiks atbilde, bet tā būs godīga.

Nedomā daudz, bet dari.

Atskatoties pagātnē, tu vienmēr atradīsi lietas, kura nožēlot. Tu pieņēmi nepareizu lēmumu? Nepareizi, Tu pieņēmi pareizu lēmumu. Lai ko tu nolēmi, tas bija vienīgais lēmums, kuru varēji pieņemt.

Sāc pieņemt sliktus lēmumus un tiksi tur, kur citi tikai sapņo

Leave a Reply