Kā apskatīt PDF dokumentus izmantojot NOKIA (SYMBIAN) 2

Kā izmantojot NOKIA tālruni apskatīt (bezmaksas) PDF dokumentu mani nomocīja jau sen.
Pirmais variants, kuru izmantoju bija PDF konvertācija uz .fb2 formātu un tā apskate uz telefona izmantojot elektronisko lasītāj programmu ZXReader.
Šis variants gandrīz apmierināja, tomēr gadījās brīži, kad PDF konvertējās uz fb2 nekorekti un tas lika meklēt jaunu variantu.
Otrais un pagaidām pēdējais variants, kuru izmantoju ir PDF konvertācija uz html un tā lasīšanu, kā parastu WEB labu.
Ar šo variantu esmu pilnībā apmierināts.
Konvertēju dokumentus izmantojot PDFOnline.com (konvertētais dokuments atnāk kā htm dokuments un blakus folderis (mape) ar tajā iekļautajām bildēm) un lasu izmantojot OPERA Mobil.
Lai to izdarītu ir jāiekopē pārkonvertētais teksts (es kopēju visu folderi ar bildēm), tad jāatver OPERA Mobil telefonā un adreses vietā jāieraksta:
File://localhost/e:/gramatas_nosaukums.htm

E: – nozīmē manu atmiņas karti.
Vienīgais mīnuss ir tajā, ka pēc konvertācijas htm dokuments sanāk diezgan smags, bet mūsdienās kam uztrauc MB apjoms vairs.
Know error- grāmatas nosaukumam nedrīkst būt ar atstarpi un ķeburiem (piemēram, Zaļā zeme, tā vietā vajag pārsaukt zala_zeme.htm).

2 thoughts on “Kā apskatīt PDF dokumentus izmantojot NOKIA (SYMBIAN)

  1. Reply Mr. Serge Mar 7,2011 6:54 pm

    Kāpēc vienkārši nelietot PDF lasītāju? E51 man tāds bija iebūvēts, N8 arī ir iebūvēts. Kāpēc kaut kas jākonvertē?

  2. Reply Kaspars Mar 8,2011 7:10 am

    Man ar kādreiz bija E51 un tur bija iekļauts PDF lasītājs (laikam 1.x versija). Jaunās PDF lasītāju versijas vairs nav iekļautas un par tām ir jāmaksā (2.x versijas).

Leave a Reply