Nozagtas Facebook lietotāju paroles

Kā ziņo ABCnews.com Krievu hakerim ir izdevies nozagt Facebook lietotāju lietotājvārdus un paroles, kā arī viņš piedāvā tās iegādāties par 0,25$ vai 0,45$ (ja konkrētam lietotājam ir vismaz 10 draugu) gabalā.

Diemžēl (kas mai vairāk intresē) netiek ziņots kādā veidā viņam izdevies tās iegūt.

Raksts no ABCnews.com

Want a great deal on a Facebook account? A Russian hacker who calls himself “kirllos” claims he can sell you 1,000 unsuspecting users’ login credentials for just $25, or $45 if the accounts have more than 10 friends each.
The hacker is believed to have stolen the IDs of 1.5 million Facebook users. If accurate, that means one out of every 300 Facebook users may have been victimized. Kirllos is selling the information on an underground hacker website, according to VeriSign’s iDefense Labs. The cybersecurity company estimates that kirllos has sold around 700,000 accounts so far, but VeriSign was unable to verify if any of the accounts are legitimate accounts belonging to real Facebook users.

Kirllos’ prices are incredibly cheap compared to other scams for sale. E-mail usernames and passwords usually fetch between $1 to $20 each, according to Symantec’s latest Internet Security Threat Report. In contrast, Kirllos is claiming he will sell accounts for as little as 25 cents each.

Raksts no DB.lv

Hakeris no Krievijas vārdā Kirllos ir nozadzis 1,5 milj. pasaules lielākā sociālā tīkla Facebook lietotāju paroļu, ziņo ABC News.

Tas nozīmē, ka par hakera upuri kļūs katrs trīssimtais Facebook lietotājs. Kopumā šajā sociālajā tīklā ir reģistrējušies vairāk nekā 400 milj. lietotāju.
Savukārt pēc Verisign’s idefense Labs informācijas, hakeris pārdod informāciju pagrīdes hakeru saitiem, un viņam jau esot izdevies pārdot aptuveni 700 tūkstošus paroļu.

Kirllos piedāvā paroles par zemāku cenu nekā citi. Šādi dati parasti maksā no viena līdz divdesmit ASV dolāriem, bet Kirllos tos piedāvājot par 25 centiem gabalā, taču paroles jāpērk vairumā.

Leave a Reply