Uzlauzta “Mežavairogu” mājaslapa. 2

“Degpunktā” 21. maijā (2010) bija sižets par uzlauztu “Mežavairogu” (zoo, atpūta, dzīvnieku patversme) mājaslapu.

Uzbrucējam bija izdevies izmainīt publicējamo informāciju un tajā atspoguļot rupjības.

“Interesants” šajā sižetā šķita tas, ka uzbrucējs pirms tam bija nosūtījis paviršu epastu ar piedāvājumu nomainīt Hosting servisu, jo patreizējais neesot drošs.

Īpašniece ir sūdzējusies policijai un ir uzsākta izmeklēšana. Personīgi ceru, ka tā beigsies sekmīgi un “ģenitāliju staipītājs” tiks notiesāts, jo jūtu neiecietību pret šāda veida izspiešanām.

Uzbrucējs ir kaut kāds “Magbetons”, par kuru iemetot google ir atrodams labs komentārs http://www.eoz.lv/showthread.php?p=404541.

Ja šāds frukts nodrošina Hostingu, tad es ieteiktu visiem viņa klientiem draudzīgi uzmest viņu.

Pašam Magbetonam ieteiktu atvērt savu blogu, kurā publicēt konstatētās ievainojamības mājaslapās (pirms tam brīdinot to autorus un dodot laiku to novēršanai), sniegt priekšlikumus to novēršanai un kļūt par atpazīstamu drošības speciālistu.

Kā arī pamācīties kā ir jāveido komunikācija ar potenciāliem klientiem un mārketinga pamatus (tb. draudi nav vienīgais un efektīvākais veids kā iegūt jaunus klientus).

Tādā gadījumā klienti paši meklējot izdevīgāku (balans starp cenu, kvalitāti, drošību, uzticamību) piedāvājumu iespējams hostēsies pie tevis un nebūs vairs jānodarbojas ar dzīvnieku patversmju izķēmošanu.

Kaut gan esmu pārliecināts, ka savā dzīvē viņš nav izdarījis neko labu, jo tādā gadījumā tam roka neceltos patversmei to nodarīt.

2 thoughts on “Uzlauzta “Mežavairogu” mājaslapa.

  1. Reply Edgars Jun 28,2010 7:03 am

    tikai kamdēļ McBetonu dēvē par Magbetonu 🙂 turklāt jebkurš cits varēja parakstīties pie hakošanas kā Neo vai McBetons vai Kaspars.. bet nu nesmukums ir liels, šādi lauzt – neatkarīgi no izpildītāja.

  2. Pingback: Ziņa- AndronMC ir aizdomās statusā | IT sviestapika

Leave a Reply